Gelişen dijital dünyada Web Siteniz pazarlama süreçlerinizin en önemli süreçlerinden biri olarak yerini alıyor. Web sitenizi ziyaret eden kullanıcılar, sitenizin teknik açıdan kusursuz, estetik olarak mükemmel olmasını bekliyorlar. Ventum, tasarım, kulanıcı deneyimini en üst düzeyde tutarak keyifli web ziyaretçilerinizin bilgiye kolayca ve keyifli ulaşabilecekleri web siteleri hazırlıyoruz.

Kullandığımız yazılım ve tasarım altyapıları ile tamamen kendi ürünümüz olan Ventum CMS üzerine inşa edilen web siteniz, sunduğumuz bir çok hizmet ile tam uyumlu olduğundan dijital yatırım maliyetlerinizi azaltmanızı sağlar.

Kurumsal web tasarım konusunda sürdürülebilirlik web tasarım yapmaktan daha önemli ve zordur, firmanız için yaptırdığınız sitesinin canlı tutulması için yenilikçi fikirler gözetilerek özgün içerik üretilmeli görsellerle ve harici link işlemleriyle desteklenmelidir.

Eğlenceli bir çalışma süreci sonucunda, merkezinde kullanıcı deneyimi ve ticari hedefleriniz olan web sitenizi yönetim paneli eğitimlerimizle birlikte teslim ediyoruz.

* Ventum CMS kullanıcı tavsiyeleri ve yazılım alanındaki de facto gelişmelerle zenginleştirilen, çoklu dil altyapısına sahip kullanıcı ve arama motoru dostu bir içerik yönetim sistemidir. İçerdiği çoklu dil destekli opsiyonel SEO ve SMO modülleri ile arama sonuçlarında yükselmenize etkin bir şekilde katkıda bulunur. Web sitenizle ilgili birçok düzenlemeyi kimseye ihtiyaç duymadan gerçekleştirmenizi sağlar.

Web tasarım projelerimizden bazıları: