Kullanım & Gizlilik Koşulları

Ventum Reklam A.Ş., müşterilerinin kişisel bilgilerini ve müşterilerine sağladığı hizmetler aracılığıyla müşterileri için elde ettiği verileri asla üçüncü şahıslara satmaz, kiralamaz ve hiçbir şekilde farklı amaçlar için kullanmaz. Kaydedilen veriler ventum.com.tr kayıt sisteminde saklı tutularak müşteriye sağlanan hizmet çerçevesinde sadece iletişim, güvenlik, reklam ve duyuru çalışmalarında kullanılabilir.

Bu işlemler;

► Verilen hizmet kalitesinin arttırılabilmesi için iletişim bilgilerinin kullanılması,

► Herhangi bir dolandırıcılık ve kötü niyetli faaliyetlere karşı ilgili mercihlere bilgi akışının sağlanması,

► Hizmetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında tanıtım ve bilgilendirme içerikli yazışmalar, basılı yayınlar, basın bültenleri, bildirimler göndermek,

► Müşteri ile ilgili olabilecek ürün ve servislerle alakalı bilgi sağlamak,

► Arz ve talep analizi ve pazar araştırması yapmak,

► Müşterinin talep etmiş olduğu digital medya kampanyanlarının performansını arttırmak ve analizini yapmak

► Kişi kimliklerini açıklamadan, istatiksel bilgiler ile web sitesi analizi, genel tüketici talebi ve istekleri hakkında daha çok bilgiye sahip olmak için.

Müşteriler, onlarla yaptığımız hizmet sözleşmesi sonunda bu bilgilerin bu amaçlar doğrultusunda kullanılmasını kabul etmiş olurlar.

Müşterinin kişisel bilgileri (parolalar dışında) sadece Ventum Reklam A.Ş. personeli görmektedir. 

Ventum Reklam A.Ş. gizlilik ilkelerine son derece duyarlı çalışmaktadır, fakat müşterilerimize verdiğimiz hizmetler için kullandığımız diğer platformların (Facebook, Instagram vb...), gizlilik ilkelerine uyacağını garanti etmemekte olup güvenlik ihlali durumundan asla sorumlu değildir.

Bu nedenle bu platformların gizlilik ve güvenlik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

Yukarıda belirtilen hizmet ve uygulamalardan muaf olmak istiyorsanız, lütfen müşteri hizmetlerimiz ile e-posta ya da telefon ile irtitabat kurunuz.