Web Tabanlı Yazılım Uygulamaları

Ventumgünlük olarak kullandığınız ancak ihtiyaçlarınıza kısmen veya istediğiniz şekilde cevap vermeyen çevrimdışı programlar kullanmanız yerine size ihtiyacınız olan, pratik ve minumum zamanda maksimum fayda sağlayacak özel çevrimiçi yazılımlar üretir. Web siteniz üzerinden online satış yapmanızı, bayilik sistemleri kurmanızı ve yine web siteniz üzerinden şirket içi birimler oluşturup işleyişi takip etmenizi ve yönetmenizi sağlar. Ürettiği herşeyde olduğu gibi yazılımlarında da sizin için tüm desteği sağlar.
 

Yazılım, günümüzün  önde gelen ihtiyaçlarından biridir. Tüm sektörlerin teknolojik gelişimi ve ihtiyaçların artması ile birlikte kurumların farklı ihtiyaçları doğmaya başladı. 
 
Web portalları, içerik yönetim sistemleri, müşteri ilişkileri yönetimleri barındıran sistemler, rezervasyon sistemleri, belediye web portalı, ödeme sistemleri, tahsilat sistemleri, şirket içi yönetim ve iş takip sistemleri, arşiv yazılımı, evrak takip yazılımı, mobil uygulama sistemleri, özel web siteleri, sebep sonuç ilişkisine dayalı sistemler, network marketing sistemleri, servis takip sistemi ve daha bir çok konuda ki yazılımlar başlıca örneklerdir.