Sosyal Medya Yönetimi

Ventum ile sosyal medyada yerinizi almak artık çok kolay! Sosyal medya yönetimi sayesinde sosyal medyada görünürlüğünüz arttırarak, sosyal medya profillerinizin ve firma sayfalarınızın arama motorlarına en uygun yapıyı kavuşmasına yardımcı oluyoruz.Kurumsal sosyal medya yönetimi; Linkedin, Facebook, Instagram, Twitter vb. hesap yönetimlerinden oluşuyor. Bu sosyal medya platformlarında hedef kitlenize uygun içerik ve paylaşımlar oluşturacak sosyal medya uzmanlarımız sayesinde sosyal medyada profesyonel olarak temsil ediliyor olacaksınız. Bu sayede sosyal medyadaki profesyonel görünümünüzle marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.

Neden Kurumsal Sosyal Medya Yönetimine ihtiyacınız var?

Müşterileriniz Sosyal Medyada!
Şirketinizin hangi sektörde olursa olsun müşterileriniz günlük olarak sosyal medya kullanıyor. Onları takipte ve markanıza bağlı tutmanızı önemsiyoruz; böylece her zaman onların ilk tercihi siz olursunuz.

Dijital medyada şirketinizi arayan insanlar var!
Şirketiniz bir ürün veya hizmet sunuyorsa, bu konuda konuşan ve bunu sağlayan şirketleri arayan insanlar olduğundan emin olabilirsiniz. Sosyal medya yönetimi hizmetimiz, işletmenizin sohbete katılmasına ve yeni potansiyel müşteriler oluşturmasına yardımcı olacaktır.

İnsanlar sosyal medyada işletmenizden bahsediyorlar!
Müşterilerinizin şirketiniz hakkında söylediklerini sosyal medyada dinlemeniz ve endişelerine cevap vermeniz gerekiyor. Sosyal medya yönetimi hizmetlerimiz, şirketinizin sunduğu şeylerin olumlu yönlerini vurgulama ve olumsuz ifadelere içtenlikle yanıt vermeye odaklanmaktadır.

Firmanız profesyonel sosyal medya yönetimini hakediyor!
Çoğu işletme sahipleri ve pazarlama yöneticilerinin tüm sosyal medya kanallarını yönetmek için zamanları yoktur. Hodri Medya, pazarlama hedeflerinize ve yeni müşteri tabanına ulaşmanıza yardımcı olabilir.